Jesteś przedsiębiorczy, Masz głowę pełną pomysłów i energię na ich realizację!
Masz chęć rozpocząć własną działalność, Ale nie chcesz tracić czasu na „papierkową robotę” – Wystartuj z Zyskiem!
Zgłoś się do Nas! Jesteśmy po to aby Ci pomóc.

Jak to zrobić?
W celu rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej zgłoś się do Nas z dowodem osobistym.
Jedna wizyta w Biurze Zysk i od razu możesz przystąpić do realizacji swoich planów. Nie tracisz czasu na czynności urzędowe. Od tego momentu całą energię możesz skupić na rozwoju swojej nowej firmy.

Oferujemy kompleksową obsługę procesu zakładania działalności gospodarczej:
doradztwo w zakresie wyboru formy prowadzonej działalności
pomoc w wyborze formy opodatkowania
obsługę procesu rejestracji działalności
Jeśli zdecydujesz się założyć spółkę zajmiemy się wpisem do KRS, aktem notarialnym oraz umową spółki.

Na podstawie jednego wspólnie wypełnionego formularza załatwimy za Ciebie wszystkie niezbędne formalności (przygotujemy wnioski i dokumenty niezbędne do rejestracji firmy, poinformujemy Urzędy, załatwimy rejestrację, pozyskamy numery REGON i NIP i poinformujemy Ciebie o zakończonej procedurze). Jeżeli w Twoich planach jest założenie spółki załatwimy za Ciebie również wpis do KRS, akt notarialny jak i umowę spółki.

Zdecydujesz się na tym etapie nawiązać z nami długoterminową współpracę, otrzymasz rabat w postaci pokrycia kosztów całej procedury w koszcie obsługi za pierwszy miesiąc prowadzonej działalności gospodarczej.

WYSTARTOWAŁEŚ
Teraz, przez cały okres trwania działalności, my poprowadzimy za ciebie księgowość i zajmiemy się wszystkimi kwestiami wymagającymi obsługi rachunkowej. Doradzimy i pomożemy rozwiązać problemy jakie spotykają firmy na każdym etapie rozwoju, a dotyczą dziedzin takich, jak: obsługa prawna, windykacja, zarządzanie logistyką przedsiębiorstw, BHP i P. Poż. oraz prowadzenia projektów związanych z zarządzaniem ofertą produktową i pozycjonowaniem cenowym, jak i konsultingiem projektów marketingowych.

Zysk Twój Partner w interesach!

Zakres usług Startuj z Zyskiem Ile kosztuje Misja Kariera Kontakt Przydatne linki